1 Beikera cista

Tēma: Beikera cista

Sieviete (48)

Ļoti vēlētos zināt kaut ko par Beikera cistu, jo man to atklāja kad pārbaudīju kāju vēnas. Traumas nekādas nav bijušas, kritusi arī nē. Vienkārši sāka parādīties vilkšanas sajūtas vienā pacelē. Jūtu kā apgrūtinājumu, asas sāpes nav, bet kaut kas traucē. Nozīmēja pie traumatologa, bet vai tas būs risinājums, jo traumas man nav nekad bijušas. Varbūt varētu Jūs dot kādu padomu šajā jautājumā un kā viņu ārstē. Paldies.

2 Beikera cista

Re: Beikera cista

Labvakar!
Beikera cista, kas atrodas paceles bedrē, liecina par iekaisumu ceļa locītavā, kad kaut kādu iemeslu dēļ (mehānisks kairinājums locītavas iekšpusē, iekaisīga locītavu slimības gadījumā utt.) pastiprināti tiek saražots locītavas šķidrums, kas piepilda šo somiņu.
Šajā gadījumā papildus var veikt ultrasonogrāfiju ceļa locītavai, lai izvērtētu, vai ceļa locītavā ir palielināts šķidrums, vai gadījumā nav kairināti audi, kas izklāj locītavu no iekšpuses, daļēji var spriest par meniskiem, kā arī izvērtēt skrimsli. Ultrasonogrāfija ir radioloģiska metode, kas ļauj izvērtēt tieši mīkstos audus.
Domāju, ka traumatologa konsultācija šajā gadījumā ir lietderīga - jo tā paredz ceļa locītavas apskati (vai ir sataustāms pietūkums? kustību ierobežojumi? utt.). Apsverama arī ceļa locītavas rentgenogrammas veikšana - lai izvērtētu kaulus, locītavas spraugu - vai ir dati par osteoartrītu?
Šobrīd Jums vajadzētu izvairīties no ceļu locītavu pārslodzes, t. sk. nevajadzētu pietupties, kā arī nevajag to sildīt.
Šajā situācijā var mēģināt lietot vietēji (ziedi vai krēmu) vai perorāli kādu nesteroīdo pretiekaisuma līdzekli.
Ar cieņu, dr. Jūlija Zepa.


Vai ārsta atbilde Jums bija noderīga?

3 Beikera cista

Re: Beikera cista

WqnQCO  <a href="http://uqyfynzhiiah.com/">uqyfynzhiiah</a>, [url=http://xlatglktrmbl.com/]xlatglktrmbl[/url], [link=http://xzmytpnuodqc.com/]xzmytpnuodqc[/link], http://pjwgooipdjzx.com/

4 Beikera cista

Re: Beikera cista

Labdien!
Pieļauju,ka Jūs vēlaties, lai apskatos kaut kādus radioloģiskos attēlus. Tā ir?
Tādā gadījumā Jums būtu jānoformulē savs jautājums.
Pārbaudot šos linkus - nav iespējams apskatīt Jūsu atsūtīto informāciju.

Ar cieņu, dr. Jūlija Zepa


Vai ārsta atbilde Jums bija noderīga?